Архітектурна критика в сучасній Україні Постіндустріальне тлумачення та актуальна інтерпретація

Розглянуто проблему неефективності архітектурної критики в сучасній Україні. Проаналізовано основні причини цього негативного явища, в основі якого лежить застаріле модерністсько індустріальне розуміння цієї важливої складової архітектурного розвитку, що суперечить логіці становлення сучасного постіндустріального – інформаційного суспільства. Наведено основні передумови ефективного функціонування архітектурної критики з урахуванням характерних якостей цього об’єктивного загальноцивілізаційного процесу.

Франків Р. Б. Архітектурна критика в сучасній Україні. Постіндустріальне тлумачення та актуальна інтерпретація / Р. Б. Франків // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 568 : Архітектура. – С. 72–77. – Бібліографія: 17 назв.