2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано для оцінки впливу конструктивного рішення, на використання вантажних характеристик крана додаткові показники структурної технологічності, які враховують необхідну віддаль подачі для монтажу елементів та розглянуто вплив конструктивних рішень на показники вантажопідйомності крана.
It is offered for estimation of influence of constructive decision on use the cargo features of taps to additional factors to ease of manufacturing, which take into account the distance and influence of constructive decisions on parameters of carrying the crane is considered.

Про оцінку та деякі шляхи підвищення використання вантажних характеристик кранів / І. Д. Іванейко, І. Б. Мудрий, Р. В. Лісоцький, І. Ігнат // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 545 : Теорія і практика будівництва. — С. 69–74.