Підвищення ефективності функціонування оптичних транспортних систем

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто аналітико-статистичний підхід до моделювання ОТС, створено модель такої системи, наведено методи перевірки її адекватності, подано результати моделювання і їх аналіз. На основі цих результатів запропоновано шляхи підвищення ефективності функціонування таких систем. In this article the analytical-statistical going is considered near the design of OTS, the model of system is created, the methods of verification of its adequacy are resulted, design results and their analysis are presented, on the basis of these results the ways of increase of efficiency of functioning of such systems are offered.

моделювання ОТС, аналітико-статистичний підхід, design of OTS, analytical-statistical going

Чернихівський Є. М. Підвищення ефективності функціонування оптичних транспортних систем / Є. М. Чернихівський, М. І. Олексін // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 645 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 80-87. – Бібліографія: 6 назв.