Класифікація техногенних грунтів: сучасні методичні підходи

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проанализировано и дано генетико -морфологическую оценку существующих классификаций, что даст возможность в будущем значительно усовершенствовать их с учетом современных методических подходов. Особое внимание необходимо обратить на терминологию отдельных таксономических единиц, использованных при классификации техногенных почв. Тhe analysis and genetic-morphological evaluation of existing classifications reconstruction soil, which will allow to significantly improve their future in the light of modern teaching approaches. This should draw attention to the terminology of certain taxonomic units used in the classification of industrial soil.

Панас Р. Класифікація техногенних грунтів: сучасні методичні підходи / Р. Панас, М. Маланчук // Геодезія, картографія і аерофотознімання : міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор К. Р. Третяк. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2009. – Випуск 72. – С. 122–127. – Бібліографія: 21 назва.