Інформаційно-рекламне забезпечення діяльності служб у справах дітей

2019-05-16

Видавництво Львівської політехніки
Lviv Politechnic Publishing House

The article deals with the activities of children's services. Information and advertising technologies are analyzed. Also considered are factors that should be taken into account when developing and implementing information and advertising technologies.

інформаційно-рекламна діяльність, соціальна реклама, інформаційнорекламні технології

Білущак Т. Інформаційно-рекламне забезпечення діяльності служб у справах дітей / Тетяна Білущак, Роксолана Лужецька // Інформація, комунікація, суспільство 2019 : матеріали 8-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2019, 16-18 травня 2019 року, Чинадієво. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2019. — С. 146–147. — (Документознавство та інформаційна діяльність у системі сучасних наукових досліджень).

Endorsement

Review