Особливості взаємодії філософії та релігії в контексті постмодерної парадигми

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто проблему екзегетики та розширення її меж за допомогою інтерпретації. Інтерпретацію розглянуто через призму постмодерної філософії, а також проаналізовано можливі варіації «граничної підстави» процесу тлумачення. Окреслено трансдисциплінарні сфери взаємодії релігії та філософії. In the article the problem of exegetics and examined is expansion of its limits with the help of interpretation. Interpretation is examined through the prism of postmodern philosophy. The themes are outlined of co-operation to religion and philosophy.

релігія, філософія, інтерпретація, екзегетика, постмодерна парадигма, концепт, гранична підстава, religion, philosophy, interpretation, concept, paradigm of postmodern, maximum foundation

Кадикало А. Особливості взаємодії філософії та релігії в контексті постмодерної парадигми / Андрій Кадикало // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 661 : Філософські науки. – С. 48–53. – Бібліографія: 13 назв.