Видавництво Львівської політехніки

In this article the describes processing data using spreadsheets for financial activities.

обробка даних, електронні таблиці, фінансова діяльність, автоматизація, офісні пакети, MS Excel, OpenOffice Calc, шаблони, стилі, макроси

Білущак Т. Обробка даних засобами електронних таблиць у фінансовій діяльності ПП "Мережа-Сервіс Львів" / Тетяна Білущак, Зоряна Сидорук // Інформація, комунікація, суспільство 2016 : матеріали 5-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2016, 19–21 травня 2016 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2016. – С. 304–305. – Бібліографія: 9 назв.