Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено математичну модель автогенератора гармонічних коливань, для дослідження параметрів якої використано як метод Гіра, так і дробово-раціональні методи обчислення. Проаналізовані результати дослідження та виявлено ефективність використання дробово-раціонального методу для розрахунку подібних задач. This article presents the mathematical model of the automatic generator of the harmonious vibration. The methods of the Gir and fraction-rational calculation are used for the investigation of its measures.The results are analyzed and compared with the other analytical method of investigation.The efficiency of the usage of the fraction-rational method for the calculation of such tasks is confirmed.

Нечай О. Порівняльний аналіз чиселових методів Гіра та дробово-раціональних наближень при створенні моделі генератора гармонійних коливань / О. Нечай // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 444 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 79–83.

Endorsement

Review