Математичне макромоделювання динамічних систем: теорія та практика

Львівський національний університет імені Івана Франка

У монографії розглянуто проблеми макромоделювання неперервних лінійних та нелінійних динамічних систем із зосередженими сталими параметрами. Обгрунтовано загальні моделюючі структури у вигляді систем звичайних диференціальних рівнянь та методи їхньої ідентифікації. Досліджено методи регуляризації ідентифікаційних процедур. Усі методи проілюстровано численними прикладами оригінальних макромоделей конкретних систем. Для спеціалістів з математичного моделювання і теорії систем, аспірантів і студентів.

математична макромодель, динамічна система, теорія систем, регуляризація

Матвійчук Я. М. Математичне макромоделювання динамічних систем: теорія та практика : [наукове видання] / Я. М. Матвійчук ; Львівський національний університет імені Івана Франка. - Львів, 2000. - 236 с. - Бібліографія: с. 201-204 (72 назви).