Тенденції розвитку інформаційно-комунікаційних технологій в Україні

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

The tendencies of information and communication technologies development in Ukraine are investigated. The changes in structure of the market of these technologies are studied. It is established the lag of Ukraine from many countries of the world on the level of their development.

інформаційно-комунікаційні технології, широкосмуговий доступ, цифровий розрив, Інтернет, хмарні технології

Приймак В. Тенденції розвитку інформаційно-комунікаційних технологій в Україні / Василь Приймак // Інформація, комунікація, суспільство 2015 : матеріали 4-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2015, 20–23 травня 2015 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 46–47. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review