Контроль якості питної води за електричними параметрами

Національний університет "Львівська політехніка"

Досліджено метод контролю якості питної води за електричними параметрами із використанням двоелектродної електролітичної комірки. Здійснено аналіз схеми заміщення, а також похибок, що виникають при вимірюваннях. Запропоновано способи їхнього усунення. Исследовано метод контроля качества питьевой воды за электрическими параметрами с использованием двухэлектродной электролитической ячейки. Проанализирована схема замещения, а также погрешности, которые возникают при таких измерениях. Предложено методы их устранения. In the article it is investigated the method of quality control of drinking water on the electrical parameters with the use of two electrode electrolytic cell. Is carried out the analysis of equivalent circuit and the errors, which appear with such measurements. It is proposed the methods of their elimination.

Походило Є. Контроль якості питної води за електричними параметрами. / є. Походило, О. Гонсьор // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник Вип. 68 / Національний університет "Львівська політехніка" ; відп. ред. Б. І. Стадник. - Л. : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2008. - С. 237-242.