Кореляційний аналіз випадкових сигналів з використанням модифікованої ДІКМ

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

The possibility of simplification of mixed mode (PCM-DPCM) correlator structures is considered. The use of quantization steps with multiplication factor equal to power of 2 permits to substitute multiplication with shift operations. The influence on correlation function estimator accuracy of the signal parameters and quantizer characteristics was simulated.

Погрібний В. О. Кореляційний аналіз випадкових сигналів з використанням модифікованої ДІКМ / В. О. Погрібний, І. В. Рожанківський, 3. Лютовскі // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка» ; відповідальний редактор. З. А. Стоцько. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2004. – Випуск 38. – С. 89–94. – Бібліографія: 5 назв.