Забезпечення свободи волевиявлення в системі Інтернет-голосування (ІГ)

Видавництво Львівської політехніки

The experience of elections in Ukraine identified a number of opportunities for abuse that are able to distort the results. In this paper we consider the question of how, based on the achievements of modern science and technology to build a voting system so as to fully overcome the challenges to free and fair elections.

Вишняков В. Забезпечення свободи волевиявлення в системі Інтернет-голосування (ІГ) / Володимир Вишняков, Михайло Пригара // Інформація, комунікація, суспільство 2015 : матеріали 4-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2015, 20–23 травня 2015 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 124–125. – Бібліографія: 1 назва.