Координатно-векторний спосіб представлення топографічної поверхні схилу

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Рассмотрен координатно-векторный способ представления топографической поверхности склона и определения элементов залегания пласта. The coordinate - vector method is considered for the representation of a slope as well as for the determination of bedding elements of a stratum.

Кравцов М. І. Координатно-векторний спосіб представлення топографічної поверхні схилу / М. І. Кравцов, В. М. Новосад, О. І. Терещук // Геодезія, картографія і аерофотознімання : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор П. М. Зазуляк. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2001. – Випуск 61. – С. 78–80.