Обґрунтування раціональних режимів гальмування шахтної підіймальної установки

На основі математичного моделювання перехідних процесів обґрунтовуються раціональні режими гальмування шахтної підіймальної установки. Математична модель побудована з урахуванням пружно-інерційних властивостей каната. Рівняння руху системи записані на основі застосування дискретної розрахункової моделі зі змінними пружно-інерційними параметрами. Інтегрування одержаної системи диференціальних рівнянь виконується числовим методом. Наводяться результати числової реалізації побудованої моделі. On the basic of mathematical designing of transitional processes the mining elevating plant braking rates rational parameters is proposed. The mathematical model is made in consideration of elastic-inert qualities of the rope. The equation of the movement system on the base of usage of discredited calculating models with changeable elastic-inert parameters. The integration of the received system of differential equations is carried out by numerical method. The results of numerical realization of a build model are given.

режим гальмування, шахтна підіймальна установка

Харченко Є. В. Обґрунтування раціональних режимів гальмування шахтної підіймальної установки / Є. В. Харченко, Л. В. Семчук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 583 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 89-95. – Бібліографія: 12 назв.