Балансознавство у контексті і форматі методології економічної науки

Досліджуються принципові положення балансознавства в контексті методології економічної науки. Наведено порівняльну характеристику методологічної основи балансового узагальнення та концептуальні засади різних систем оцінювання фінансово-економічної позиції підприємства. Of principle positions of балансознавства are probed in the context of methodology of economic science. Comparative description of methodological basis of balance generalization and conceptual principles of the different systems of evaluation of financial-ekonomies position of enterprise is resulted.

Яремко І. Й. Балансознавство у контексті і форматі методології економічної науки / І. Й. Яремко, Т. В. Федак // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 647 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 547–552. – Бібліографія: 16 назв.