Thumbnail Image

Наведено варіант побудови вимірювального засобу для контролю якості термоелектродного дроту за електричними параметрами вихорострумового перетворювача Приведено вариант построения измерительного средства для контроля качества термоэлектродной проволоки по электрическим параметрам вихретокового преобразователя The possible variant of a measuring instrument construction for quality surveillance of thermoelectrode wire on electrical parameters of the vortical converter is given.

Контроль якості термоелектродного дроту засобами вимірювання параметрів імпедансу / Р. Бичківський, С. Походило, П. Столярчук, Т. Бубела // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівської політехніка», 2003. – Випуск 63. – C. 145–147. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review