Видавництво Львівської політехніки

The article analyzes the meaning of "terminological competence" as an important component of language and communicative competence of documentation of contemporary.

linguistic and communicative competence, terminological competence of documentation, professional communication, termin

Тур О. Термінологічна компетентність – важлива складова мовно-комунікативної компетентності сучасного документознавця / Оксана Тур // Інформація, комунікація, суспільство : матеріали І Міжнародної наукової конференції ІКС-2012, 25–28 квітня 2012 року, [Львів] / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем та мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – С. 218–219. – Бібліографія: 1 назва.