Основні цілі інформаційного реформування житлово-комунального господарства

Видавництво Львівської політехніки

This article explores the usefulness of information for housing and utilities. The attention on the effectiveness of information habezpechennya and its impact on profitability of the utilities, which significantly affects their improvement in general.

інформатизація, житлово-комунальне господарство України, інформаційне забезпечення, програма реформування

Вантух І. Основні цілі інформаційного реформування житлово-комунального господарства / Ірина Вантух, Наталія Вовк // Інформація, комунікація, суспільство : матеріали І Міжнародної наукової конференції ІКС-2012, 25–28 квітня 2012 року, [Львів] / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем та мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – С. 228–229. – Бібліографія: 5 назв.