2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведені результати експериментальних досліджень впливу повітрообмежника, висувних циліндричних кілець та центральної профільованої вставки на ефективність локального відсмоктувача, які подані у вигляді полей ізотах.
In the article the results of experimental researches of influencing of airlimiter, sliding cylinder rings and central profiled insertion on efficiency of local hood, which are represented as two dimentional velocity data.

Довбуш О. М. Вплив повітрообмежника, висувних циліндричних кілець та центральної профільованої вставки на ефективність локального відсмоктувача / О. М. Довбуш, С. С. Жуковський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 545 : Теорія і практика будівництва. — С. 46–52.

Endorsement

Review