Модернізація планової мережі Бережанського навчального геодезичного полігона

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Технико-историческое эссе, посвящённое этапам развития (1969 - 2000) плановой сети Бережанского геодезического полигона - базового центра летних учебных практик студентов геодезического факультета Национального университета “Львовская политехника”. The technical and historical essay devoted to the stages of development (1969 - 2000) of the plane network of the Berezhany geodesic polygon - the base centre of the summer educational practice for the Geodetic faculty students (National university “Lviv Polytechnic”).

Колгунов В. М. Модернізація планової мережі Бережанського навчального геодезичного полігона / В. М. Колгунов, В. С. Літинський // Геодезія, картографія і аерофотознімання : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор П. М. Зазуляк. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2001. – Випуск 61. – С. 63–69.