Праці Національного університету «Львівська політехніка» за 2013 рік. Частина 1

Authors

Національний університет "Львівська політехніка"

У покажчику зібрано бібліографічні описи монографій, підручників, довідників, методичних матеріалів, статей із журналів та збірників, опублікованих тез доповідей на конференціях, семінарах, симпозіумах, бібліографічних видань, електронних ресурсів. Подано також описи окремих науково-популярних газетних статей та рецензій. Видання призначене для широкого кола наукових, інженерно-технічних працівників, викладачів, аспірантів і студентів, а також для працівників бібліотек та інформаційних служб.

Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека, бібліографічний покажчик

Праці Національного університету «Львівська політехніка» за 2013 рік : бібліографічний покажчик : у 2 ч. / Національний університет «Львівська політехніка», Науково-технічна бібліотека ; [укладачі: І. В. Гамола, Т. І. Левків, О. Б. Ніколюк, І. М. Пашкевич, Р. В. Проскурницька, А. В. Ржеуський, М. В. Сергєєва, М. С. Теленчі, Г. М. Щитинська ; бібліографічне редагування І. О. Войтович] ; за редакцією О. В. Шишки, І. О. Бєлоус. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – Частина 1. – 656 с.