Наведено основні підходи до моделювання цінової політики підприємства з метою перспектив прийняття управлінських рішень. In the article basic approaches are resulted to the design of price policy of enterprise with the purpose of prospects of acceptance of administrative decisions.

Талах Т. А. Використання прийомів перспективного аналізу при оцінці рівня ефективності використання ресурсного потенціалу в умовах зміни кон’юнктури ринку / Т. А. Талах // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 647 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 521–527. – Бібліографія: 3 назви.