1999-03-23

Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”

Method of processing output values from bridge hydrodynamic transducers of rheological parameters is proposed. Determination of rheological model of non- Newtonian liquid and their parameters, such as plastic viscosity, yield value, coefficient of non-linearity is achieved by applying this method.

Крих Г. Б. Методика оброблення сигналів гідродинамічних вимірювальних перетворювачів реологічних параметрів неньютонівських рідин / Крих Г. Б. // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». Серія: Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. — Львів : Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”, 1999. — № 378. — С. 86–88. — (Короткі повідомлення).

Endorsement

Review