Визначення положення 24-го меридіана на території львівської політехніки

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

В мире хорошо известна практика обозначения важных меридианов на местности. 24-й меридиан проходит по территории Национального университета “Львивська политехника”. Описан метод определения положения 24-го меридиана на местности и его научно-практическое, учебно-методическое и культурно-историческое значение. The practice to mark prime meridians is well-known in the world. The 24-th meridian running through the territory of the National University “Lviv Polytechnic”. The definition method of 24-th meridian position and its importance in practical, scientific, educational, historical sense are described in the paper.

Визначення положення 24-го меридіана на території львівської політехніки / О. І. Мороз, З. Р. Тартачинська, І. Я. Покотило, А. Й. Віват // Геодезія, картографія і аерофотознімання : міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор К. Р. Третяк. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – Випуск 74. – С. 64–67. – Бібліографія: 14 назв.

Endorsement

Review