Проблеми оцінки поточних зобов’язань у бухгалтерському обліку

Розкрито підходи до тлумачення оцінки, досліджено види оцінки зобов'язань відповідно до Концептуальної основи. На основі проведеного дослідження запропоновано підходи до оцінки окремих видів поточних зобов'язань. In the article the approaches are exposed to interpretation of estimation, the types of estimation of obligations are explored according to the Conceptual basis. On the basis of the conducted research the approaches are offered to estimation of separate types of current liabilities.

Сафарова А. Т. Проблеми оцінки поточних зобов’язань у бухгалтерському обліку / А. Т. Сафарова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 647 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 515–521. – Бібліографія: 11 назв.