Видавництво Львівської політехніки

The article describes an interactive system of controlling the parameters of the financial resources of the institution of higher education. Developed decision support systems, provides the opportunity of the financial evaluation of probable variants of the contingent of students and educational plans and optimization of the coefficients calculation methods of teaching load of teachers of the University.

вищий навчальний заклад, фінанси, інформаційна система, прийняття рішень, навчальне навантаження викладачів, ставки викладачів

Денищук П. Інтерактивна система управління параметрами фінансових ресурсів вищого навчального закладу / Павло Денищук, Олександр Тімофєєв // Інформація, комунікація, суспільство : матеріали І Міжнародної наукової конференції ІКС-2012, 25–28 квітня 2012 року, [Львів] / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем та мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – С. 238–239. – Бібліографія: 1 назва.