Основні тенденції розвитку Freelance в Україні

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

In the paper the main characteristics and tendencies of development of freelancing is researched and its influence on the process of formation of the labor market is analyzed.

фріланс, підприємництво, інтернет-технології, ринок праці, працевлаштування, трудові відносини, Інтернет-біржа

Рогів К. Основні тенденції розвитку Freelance в Україні / Катерина Рогів, Наталія Химиця // Інформація, комунікація, суспільство 2016 : матеріали 5-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2016, 19–21 травня 2016 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2016. – С. 120–121. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review