Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

This article examines the use of false syntax in modern scientific and technical speech. In particular, attention is paid to inappropriate use of syntactic models with passive verb forms and improper use of adverbial participial turn in scientific texts.

українська мова, норма літературної мови, науково-технічне мовлення, синтаксична конструкція, помилкова модель

Вознюк Г. Використання помилкових синтаксичних конструкцій у сучасному науково-технічному мовленні / Геннадій Вознюк, Зоряна Куньч // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 128–129. – Бібліографія: 1 назва.

Endorsement

Review