Розглядається феромодуляційний парногармонічнй перетворювач магнітного поля (ферозонд) з циркулярним збудженням, що використорує як активне середовище (111)-орієнтовану епітаксійну плівку ферогранату (ЕПФГ) з намагніченістю, близькою до площини плівки та проводиться аналіз гармонічного складу його індуктивного відкликання на основі феноменологічної теорії пере магнічування такої ЕПФГ. Визначено та обґрунтовано умови вимірювання просторових складових поля, а також показано можливість використання схеми ферозонду для вимірювання властивостей магнітної анізотропії ЕПФГ. The ferromodulation even-garmonic magnetic field transducer (fluxgate) with circular excitation that uses as an active medium the (111) oriented epitaxial iron garnet film (EIGF) having magnetization close to the film plane is considered in the work and an analysis of the garmonic content of its inductive respond is carried out on the base of phenomenologic theory of magnetization reversal of that film. Conditions of spatial components of magnetic field measurements are established and grounded. A possibility to apply the fluxgate scheme for measurements of the EIGF’s magnetic anisotropy parameters is shown.

Убізський С. Б. Феромодуляційний перетворювач магнітного поля на основі епітаксійної плівки ферогранату / С. Б. Убізський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 423 : Електроніка. – С. 59–65. – Бібліографія: 11 назв.