Видавництво Львівської політехніки

In this article we are going to discuss bibliographic database "Ukrainika nova" ("New Ukrainika") as integration base of scientific informative sphere.

база даних, реферування, інформаційний ресурс

Мина Ж. Загальнодержавна реферативна база даних "Україніка нова" як інтеграційна основа наукової інфосфери / Жанна Мина, Юлія Бубняк, Христина Цимбалко // Інформація, комунікація, суспільство 2015 : матеріали 4-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2015, 20–23 травня 2015 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 210–211. – Бібліографія: 3 назви.