Аналізування складу і ролі первинних ланок підготовки та використання кадрів

Видавництво Львівської політехніки

Розкрито сутність взаємодії підприємств як замовників підготовки кадрів і навчальних закладів як виконавців зазначеного замовлення на різних освітньо-кваліфікаційних рівнях. Аналізування виявило асиметрію у підготовці кадрів та їх використанні, зокрема щодо впровадження інновацій на підприємствах. Зроблено висновок про необхідність розроблення принципів формування та організування співпраці підприємств та ВНЗ через механізм їхньої інтеграції як первинних ланок підготовки та використання кадрів. Interaction of enterprises as customers of personnel training and educational institutions as agents of this order at different education qualificational level is analyzed. Asymmetry in personnel training and personnel use particularly concerning innovation adoption in enterprises is revealed. The conclusion about the necessity to develop enterprises and universities collaboration through the mechanism of their integration as primary units of personnel training and use is made.

Алєксєєв І. В. Аналізування складу і ролі первинних ланок підготовки та використання кадрів / І. В. Алєксєєв, О. П. Волошин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2012. – № 721 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 275–279. – Бібліографія: 2 назва.