Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

In this report the question of social media communications on Internet concerning the organization of Bureau of Technical Inventory is considered. The main topics of the organization of Bureau of Technical Inventory are being analyzed.

соціальні середовища комунікації, органи БТІ, технічна інвентаризація, нерухоме майно

Кулинич-Стасюк О.-І. Соціальні середовища комунікації в мережі Інтернет з питань організації роботи БТІ (Бюро технічної інвентаризації) / Кулинич-Стасюк Ольга-Іванна, Мина Жанна // Інформація, комунікація, суспільство : матеріали І Міжнародної наукової конференції ІКС-2012, 25–28 квітня 2012 року, [Львів] / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем та мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – С. 90–91. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review