Теплові процеси в пасивному модуляторі добротності на основі кристала Cr4+:YAG

Вісник Національного університету "Львівська політехніка"

Проаналізовані теплові процеси в пасивному модуляторі добротності на основі плівки Cr4+:YAG. Визначено величину тепловиділення в абсорбері при генерації послідовності лазерних імпульсів. На основі числового розв'язку рівняння теплопровідності для різних значень енергії тепловиділення розраховано розподіл температури та проаналізовано вплив неоднорідного нагрівання на параметри модулятора. The heat processes in the Q-switching modulator based on the Cr4+:YAG film are considered. The heat-evolution in the absorber during the laser pulses generation is determined. The temperature distribution and the non-uniform heating influence on the modulator parameters are analyzed by means of the heat conductivity equation numerical solution.

Бурий О. А. Теплові процеси в пасивному модуляторі добротності на основі кристала Cr4+:YAG / О. А. Бурий, С. С. Мельник, С. Б. Убізський, А. О. Матковський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 482 : Електроніка. – С. 45–54. – Бібліографія: 8 назв.