Видавництво Львівської політехніки

This article describes a system of legislative and regulatory document information communications company. Тhe main blocks of laws governing document-information communications company the defined. The hierarchy of regulations in the document-information communications now offered.

інформація, документи, комунікації, документно-інформаційні комунікації, закони, нормативні акти, підприємство, управління

Химиця Н. Законодавча та нормативна база регулювання документно-інформаційних комунікацій підприємства / Наталія Химиця, Дарина Мельник // Інформація, комунікація, суспільство 2017 : матеріали 6-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2017, 18–20 травня 2017 року, Україна, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. – С. 253–254. – Бібліографія: 2 назви.