Методи виявлення інформаційно-емоційних впливів у текстовій інформації

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

This paper considers the methods of revealing emotional coloring of texts and emotive communication in text information for recognition of information and emotional influences on public opinion.

інформаційна безпека, інформаційні впливи, пропаганда, емоційна комунікація, емотивна комунікація

Мелешко Є. Методи виявлення інформаційно-емоційних впливів у текстовій інформації / Єлизавета Мелешко, Микола Якименко // Інформація, комунікація, суспільство 2017 : матеріали 6-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2017, 18–20 травня 2017 року, Україна, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. – С. 30–31. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review