2001-03-27

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано локалізаційний метод активної ідентифікації параметрів інтервальних моделей. Наведені результати числового моделювання, які підтверджують ефективність методу.
The localization method for active identification of the interval model's parameters is proposed. The results of computes modeling, which confirm the efficiency method are shown.

Дивак М. П. Активна ідентифікація параметрів інтервальних моделей методом локалізації з виділенням насиченого блоку експерименту / М. П. Дивак, В. І. Манжула // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 440 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 241–246.