Особливості наукової комунікації в бібліотеці як соціальному інституті

Видавництво Львівської політехніки

This article describes the peculiarities of scholarly communication in the library during the global informatization and the significant changes in the way provided new information.

бібліотека, інформаційні та комунікаційні технології, наукова комунікація, відкритий доступ

Веретеннікова Н. Особливості наукової комунікації в бібліотеці як соціальному інституті / Наталія Веретеннікова, Наталія Кунанець // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 298–299. – Бібліографія: 2 назви.