Критерії сильно регулярного зростання цілих функцій нульового порядку

No Thumbnail Available

Date

2014

Journal Title

Journal ISSN

Volume Title

Publisher

Видавництво ЗУКЦ

Abstract

Description

Keywords

Citation

Костюк О. В. Критерії сильно регулярного зростання цілих функцій нульового порядку / О. В. Костюк // Проблеми та перспективи розвитку економіки і підприємництва та комп’ютерних технологій в Україні : збірник тез доповідей Х науково-практичної конференції, 31 березня - 5 квітня 2014 року / Національний університет «Львівська політехніка», Інститут підприємництва та перспективних технологій. – Львів, 2014. – С. 393–395. – Бібліографія 1 назва.