Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

The architecture and refer algorithm are described There are described mining of refer and his main characteristics and functions.

реферат, реферування, простір даних, онтологія

Шаховська Н. Метод реферування множини документів на основі просторів даних та онтологічного опису / Н. Шаховська, В. Литвин, В. Крайовський // Комп'ютерні науки та інженерія : матеріали ІІІ Міжнародної конференції молодих вчених CSE–2009, 14–16 травня 2009 року, Україна, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2009. – С. 88–90. – ( Міжнародний молодіжний фестиваль науки «Litteris et Artibus»). – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review