Аппаратурное обеспечение поверочной схемы для теплопоточных измерений

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто актуальні питання метрологічного забезпечення теплопоточних вимірювань, а саме створення апаратури для перевірювальної схеми відтворення та передавання розміру одиниці густини теплового потоку. Рассмотрены актуальные вопросы метрологического обеспечения теплопоточных измерений, а именно создание аппаратуры для поверочной схемы воспроизведения и передачи размера единицы плотности теплового потока. Pressing questions of heat flow taking measurement assurance, namely creation of equipment for the testing scheme reproduction and transfers of the unit size of a heat flow density are considered.

Аппаратурное обеспечение поверочной схемы для теплопоточных измерений / Ковтун Светлана, Грищенко Татьяна, Декуша Леонид, Воробьев Леонид // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2008. – Випуск 68. – С. 126–133. – Библиография: 9 названий.