Капітал підприємств і банків: теоретичні основи формування та управління

ДВНЗ «Університет банківської справи»

Розкрито суть і значення власного капіталу в діяльності підприємств та банків. Подано різноманітні погляди вітчизняних і зарубіжних учених на суть капіталу та його функціональне призначення. Розкрито особливості формування капіталу в умовах трансформації економіки України та основні підходи до управління ним. Здійснено узагальнення особливостей корпоративного управління капіталом підприємств і банків. Для науковців і студентів, які досліджують проблеми формування капіталу підприємств і банків, а також практиків для розроблення стратегічних завдань управління підприємствами та банками.

Слав’юк Р. А. Капітал підприємств і банків: теоретичні основи формування та управління : монографія / Р. А. Слав’юк. – Київ : ДВНЗ «Університет банківської справи», 2016. – 330 с.