Екстраполяційний метод чисельного розв'язання задачі Коші для звичайних диференціальних рівнянь та їхніх cистем
Loading...
Files
Date
Authors
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»
Abstract
The new approach to construction of the apparatus of Non-Classical Newtonian Majorants and Diagrams functions given tabulary has been used for construction new numerical methods extrapolation type of solving the Cauchy problem both for ordinary differential equations ans systems of ordinary differential equations. The convergence and calcu lating stability of the methods has been proved.
Description
Citation
Лещишин Н. Екстраполяційний метод чисельного розв'язання задачі Коші для звичайних диференціальних рівнянь та їхніх систем / Н. Лещишин // Комп'ютерні науки та інженерія : матеріали ІІІ Міжнародної конференції молодих вчених CSE–2009, 14–16 травня 2009 року, Україна, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2009. – С. 236–237. – ( Міжнародний молодіжний фестиваль науки «Litteris et Artibus»). – Бібліографія: 2 назви.