Видавництво Львівської політехніки

This article considers important problem of educational institution web-site creation. Structure of school web-site is described, content management system is chosen.

інформаційні технології, сфера середньої освіти, веб-сайт, система управління контентом

Скоробогатих Н. Інформаційне забезпечення навчального процесу середньої загальноосвітньої школи в мережі Інтернет / Наталя Скоробогатих, Юрій Сєров // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 212–213. – Бібліографія: 1 назва.