Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

A study of the traffic flow of passengers on the tram routes in the city. Lvov. To assess the quality of transport services of passengers during each trip recorded, changes in the functional state through the registration index activity of regulatory systems.

Бойків М. Втомлюваність пасажирів електротранспорту як критерій оцінки якості транспортного обслуговування / Микола Бойків, Ольга Кушпета // Проблеми з транспортними потоками і напрями їх розв’язання : збірник наукових праць : тези доповідей всеукраїнської науково-теоретичної конференції, 26-28 березня 2015 року, Львів / Національний університет «Львівська політехніка», Кафедра транспортних технологій. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 141-142. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review