Видавництво Львівської політехніки

In this paper we propose methods to analyze the accuracy of astronomical observations. To analyze the statistical properties of estimates of position and brightness is required to correlate the measurements obtained from observatories with reference data from Internet services. As data sources are used astrometric and photometric catalogs, as well as the values of the solar system objects ephemeris.

об'єкти сонячної системи, фотометричний каталог, астрометричний каталог, MPC, UCAC 4.0, USNO B1.0, NASA HORIZONS

Інформаційні технології оцінки точності визначення оцінок місцезнаходження небесних об'єктів на цифрових кадрах / Михайло Безкровний, Анна Дашкова, Наталія Соковікова, Вадим Саваневич, Олександр Брюховецький // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 316–317. – Бібліографія: 6 назв.