Інтерактивна інформаційна система для підтримки вивчення іноземної мови

Видавництво Львівської політехніки

This article focuses on the creation of a software product (consisting of a website and a browser extension) that will help foreign language learners to find content suitable to their current vocabulary and personal tastes.

іноземна мова, мотивація, словниковий запас, медіа-матеріали, веб-сайт, додаток для браузеру, частотний словник

Чорний В. Інтерактивна інформаційна система для підтримки вивчення іноземної мови / Владислав Чорний, Тетяна Заболотня // Інформація, комунікація, суспільство 2016 : матеріали 5-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2016, 19–21 травня 2016 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2016. – С. 56–57. – Бібліографія: 5 назв.