Інформаційно-аналітична діяльність обласних наукових бібліотек

Видавництво Львівської політехніки

The informational and analytical activities of research libraries are described. It is found out the most common types of information products created by regional research libraries.

бібліотеки, інформаційні послуги, інформаційні продукти, інформаційна продукція, інформаційно-аналітична діяльність

Зубова К. Інформаційно-аналітична діяльність обласних наукових бібліотек / Катерина Зубова, Ірина Сілютіна // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 286–287. – Бібліографія: 2 назви.