Видавництво Львівської політехніки

The importance of blogs research of civil servants concerning ensuring the public administration democratization is grounded. The application of blogs are suggested as quality facilities which assist optimum decisions accepted by government, which are concerted with Ukrainian society.

державне управління, комунікація, інформація, блог, суспільство

Химиця Н. Блоги державних службовців як комунікативна складова розвитку системи державного управління / Химиця Наталія, Дещинська Наталія // Інформація, комунікація, суспільство : матеріали І Міжнародної наукової конференції ІКС-2012, 25–28 квітня 2012 року, [Львів] / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем та мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – С. 184–185. – Бібліографія: 5 назв.