Поперечні діелектричні, п’єзоелектричні, пружні і динамічні характеристики сегнетової солі / І. Р. Зачек, Р. Р. Левицький, А. С. Вдович, Р. Я. Юречко // Восьма відкрита наукова конференція професорсько–викладацького складу Інституту прикладної математики та фундаментальних наук, присвяченa 165–річчю Національного університету "Львівська політехніка" : тези доповідей, 12–13 листопада 2009 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка", Інститут прикладної математики та фундаментальних наук. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2009. – C. 94. – Бібліографія: 1 назва.